Biostimulační laser

  • rejuvenace pleti, urychlení hojení, redukce celulitidy
  • okamžité zklidnění pleti po čištění, depilaci, mikrodermabrazi
  • regenerace pleti po nepřiměřeném slunění
  • zlepšení stavu jizev, zklidnění projevů akné a jiných zánětlivých procesů
  • herpes, urychlení vstřebání hematomů apod.

Základní biostimulační, analgetické a protizánětlivé účinky laseru lze beze zbytku a bez nežádoucích vedlejších účinků využít k velmi široké škále samostatných kosmetických ošetření.

Biostimulační laser Maestro

Maestro je nejuniverzálnější typ terapeutického biostimulačního laseru, lze u něj využít řadu speciálních bodových a plošných sond spolu s plně automatickým skenerem, kterým lze ošetřovat velké plochy. Revolucí se stalo jeho nasazení v omlazování a regeneraci tkání. Vynikající výsledky má v kombinaci s aplikací laserové gelové masky.

Laserová maska

Hojivé účinky biostimulačního softlaseru v péči o pleť jsou v kosmetické praxi široce využívány. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve, léčí zánětlivá ložiska. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti. ALOE LASER MASK umocňuje efekt laseru v kosmetických aplikacích. Hyperosmotické látky obsažené v masce výrazně snižují rozptyl světla v tkáni a zvyšují její transparentnost. Světlo laseru proniká snáze do hloubky tkáně, zachovává si vysoký stupeň optické koherence a tím i své hojivé účinky. Extrakt z Aloe Vera obsažený v gelové masce přináší do pokožky výraznou hloubkovou hydrataci. Spolu s provitamínem B5 Panthenolem stimuluje hojivé procesy v tkáni, napomáhá regeneraci, zklidňuje a tonizuje pleť.

Ošetření akné

Přístroj BlueBeam, tzv. modré světlo, představuje unikátní technologii při léčbě akné. Jedná se o světelnou terapii, založenou na emisi úzkopásmového světla o vlnové délce 415 nm vyzařovaného LED diodami. Světlo neobsahuje UV složky, proto je zcela bezpečné. Modré paprsky účinně ničí bakterie Propionibacterium acnes způsobující akné, aniž by docházelo k nežádoucím reakcím v okolní zdravé tkáni. Terapie je bezbolestná, bezpečná a bez vedlejších účinků. Ošetření přístrojem BlueBeam se doporučuje kombinovat s biostimulačním laserem, který má protizánětlivé účinky, napomáhá hojení a minimalizuje začervenání tkáně.

Podrobnosti Vám rádi sdělíme ... Kontakty.

 
MUDr. Jiří David

Maestro

Biostimulační laser

 

Kontakty

MUDr. Jiří David
Privátní chirurgická ambulance
Komenského 821
54101 Trutnov
[ mapa ]

Tel: 499 811 402
e-mail: david@chirurgie-jiridavid.com

Ordinační hodiny

Laserové výkony a konzultace
Čtvrtek 12:30 - 17:00 hod.

nebo individuálně
dle tel. objednání

Copyright © MUDr. Jiří David, Webdesign petrgondek.cz