Alexandritový laser CANDELA GentleLASE

  • epilace
  • odstranění metličkových žilek na nohou a tvářích
  • odstranění pigmentových a stařeckých skvrn
  • odstranění solárních pigmentací
  • odstranění hemangiomů
  • odstranění některých druhů vrásek

Laserová epilace

K laserové depilaci používáme nejmodernější výkonný laser Candela GentleLase, USA, jeden ze dvou laserů schválených FDA USA k trvalé depilaci. Je to velmi výkonný laser, vybavený jako jediný dvojitým dynamickým chlazením kůže, čímž šetří kůži, mírní citlivost zákroku, minimalizuje zarudnutí ošetřené oblasti a současně umožňuje použít vyšší energie při zákroku.

Účinek - Působí na pigment chloupku, jehož prostřednictvím ničí vlasovou cibulku. Působí však jen v růstové fázi, v které se nachází jen část chloupků, proto je nutné ošetření opakovat (dle množství a síly chloupků 4-7x). Bez rizika jizvení, popálení či většího poškození kůže. Největší účinek - světlá pleť, tmavé chloupky - na šedé a bílé chloupky je bez účinku.

Před výkonem - Neopalovat - není vhodná výrazně opálená pokožka. Chloupky musí být vyrostlé minimálně 1mm nad povrch kůže - nevytrhávat chloupky. Nutné vyšetření lékařem.

Vlastní výkon - Vzhledem k použití dynamického chlazení minimální bolestivost. U depilace citlivých lokalit (intimní partie, třísla) lze použít znecitlivující mast. Při ošetření velkých ploch lze použít celkovou anestesii či analgosedaci.

Po výkonu - Ošetřené místo může být několik dnů zarudlé. Do 1 týdne po ošetření se doporučuje vyvarovat se intenzivního slunění a dále používat krémy s vysokými faktory SPF 50.

Laserové odstranění pigmentových lesí

Výkonný laser Candela GentleLase, USA, se používá k odstranění některých pigmentových lesí - sluneční pihy, lentigo, vrozená znaménka typu bílé kávy.

Před výkonem - V některých případech je vhodné vyšetření dermatologem.

Zákrok se provádí - 1-2 (někdy i víckrát dle velikosti a charakteru lese).

Po výkonu - Může být zarudnutí, stroupek ev. puchýř, vlastní změna lese je postupná. Po výkonu chránit 6-8 týdnů před sluncem, používají se krémy s ochranným faktorem SPF 50.

Laserové odstranění žilek, teleangiektasií a jiných cévních lesí

Používáme výkonný laser Candela GentleLase, USA, s dynamickým chlazením. Laserový paprsek působí koagulaci krevního barviva, tím uzavření rozšířených žilek. Působí na žilky do šířky 1,2-1,5 mm, dále na hemangiomy , naevus flammeus - tzv. oheň.

Před výkonem - Nedoporučuje se opalování.

Výkon - Výkon je vnímán jako malé štípnutí či pálení, lze použít i anestetickou mast, vzhledem k různé hloubce uložení je často nutné opakování výkonu. Při větší ploše zákroku je možná analgosedace.

Po výkonu - Po vákonu se oblast zákroku chladí, 1-2 měsíce se nedoporučuje sportovní zátěž při zákroku na dolních končetinách, někdy je vhodná i komprese pomocí elastických punčoch.

Podrobnosti Vám rádi sdělíme ... Kontakty.

 
MUDr. Jiří David

CANDELA GentleLASE

Alexandritový laser
Výkonný laser vybavený dvojitým
dynamickým chlazením kůže.

 

Kontakty

MUDr. Jiří David
Privátní chirurgická ambulance
Komenského 821
54101 Trutnov
[ mapa ]

Tel: 499 811 402
e-mail: david@chirurgie-jiridavid.com

Ordinační hodiny

Laserové výkony a konzultace
Čtvrtek 12:30 - 17:00 hod.

nebo individuálně
dle tel. objednání

Copyright © MUDr. Jiří David, Webdesign petrgondek.cz