Duální laser You Laser

  • ultrazvuková lipolysa - redukce obvodových centimetrů
  • ošetření cellulitidy
  • tvarování postavy

UltraContour je lékařský přístroj plnohodnotně certifikovaný značkou CE 0499 dle Medical Directive 93/42/EEC. Bezpečnost a účinnost je garantována a ověřena každodenními stovkami zákroků a notifikační autoritou Société Nationale de Certification et d´Homologation v Luxembourgu.

UltraContour™ je průlomová duální technologie, nová generace unilaterálních HIFU systémů s přidanou technologií UMD. Selektivní emulzifikace tuků (HIFU fáze) pomocí depolymerizace, lipolýzy a defibrotizace + (UMD fáze) počítačem řízenou multisekvenční ultrazvukovou lymfatickou masážní drenáží.

UltraContour® HIFU – Ultrazvuková Liposukce

Vysoce intenzivní ultrazvukové vlny s trojím účinkem zacílené na problematické partie rozozdělí tukové tkáně na jednotlivé buňky, narušení a popraskání jejich buněčné stěny, vyprázdní obsah (tuky a triglyceridy) z jednotlivých tukových buněk a rozruší vazivové přepážky mezi tukovými buňkami.

UltraContour® UMD – Lymfatická masážní drenáž

Bezprostřední aplikace ultrazvukové lymfodrenáže transportuje uvolněný tuk přirozenými metabolickými cestami do jater a zpracován.

Neinvazivní liposukce ultrazvukem Ultracontour

Ideálními klienty jsou ženy i muži mezi 25 – 60 lety s BMI 25 – 35. Vhodné partie pro ošetření: břicho, boky, hýždě, stehna. Efekt neinvazivní liposukce ultrazvukem je individuální, výsledkem jsou měřitelné úbytky v ošetřovaném místě. Odstranění tukových buněk je trvalé. Je však třeba dbát i nadále o správnou životosprávu, aby nedošlo k zvětšení zbylých tukových buněk.

Kontraindikace - Možné kontraindikace při těhotenství, kojení nebo v případě metabolického onemocnění, zánětlivých procesů či aplikaci kovových implantátů v místě ošetření.

Podrobnosti Vám rádi sdělíme ... Kontakty.

 
MUDr. Jiří David

UltraContour™

 

Kontakty

MUDr. Jiří David
Privátní chirurgická ambulance
Komenského 821
54101 Trutnov
[ mapa ]

Tel: 499 811 402
e-mail: david@chirurgie-jiridavid.com

Ordinační hodiny

Laserové výkony a konzultace
Čtvrtek 12:30 - 17:00 hod.

nebo individuálně
dle tel. objednání

Copyright © MUDr. Jiří David, Webdesign petrgondek.cz